Jönköpings Fältrittklubb Kontakt & Hitta hit - Jönköpings Fältrittklubb

Kontakt via telefon

Ann, kansliet, om du har frågor ang. fakturor m.m.
036-168063 telefontid 14-15, svarar övrig tid när vi hinner.

Ridlärarna, om du har funderingar kring din ridning 
Når du via mejl

Elisabeth, verksamhetschef
0730-583617

Matilda, anläggningsansvarig/stall
0723-338995

Kontakt via mail

Kansliet: kansliet@jonkopingsfaltrittklubb.se

Ridskolan/Ridlärarna:

Veronica Klasson       veronica@jonkopingsfaltrittklubb.se

Anna Lidar Eliasson   anna.eliasson@jonkopingsfaltrittklubb.se

Anna Thor                     anna.m.thor@hotmail.com

Nickilee Ångman         nickilee.angman@jonkopingsfaltrittklubb.se

 

Verksamhetschef:      elisabethpalmersson@gmail.com

Anläggningsansvarig/uthyrning:
matilda.pettersson@jonkopingsfaltrittklubb.se
Webbansvarig: webbansvarig@jonkopingsfaltrittklubb.se
Styrelsen: Styrelsen@jonkopingsfaltrittklubb.se
Sponsring: Sponsring@jonkopingsfaltrittklubb.se

Adress:
Jönköpings Fältrittklubb
Klämmestorps Gård
555 94 Jönköping
BG-nr: 354 – 4640
Orgnr: 826000-2285

Swish:
123 105 3362  Anläggning – (Ridhusavgift, transporthyra m.m.)
123 131 2248  Ridskola (extra ridavgifter, klubbtävlingar m.m.)
123 178 0410  TS (Tävling/ träningsavgifter m.m.)
123 412 3014  US (ponnyridning, Luciainträde, ”kiwihopp/dressyr” m.m.)
123 601 3072  Kafeterian

Hitta hit:
57.789207,14.111831
+57° 47′ 21.15″ , +14° 6′ 42.59″

Anläggningsskiss, endagars

Anläggningsskiss, Hööks

Vägbeskrivning

Karta

Visa större karta